Udogodnienia dla gości

Od  2014 roku wprowadziliśmy następujące udogodnienia dla naszych gości:
1. Podłączyliśmy nasz dom do gminnej kanalizacji.
2. Zmodernizowaliśmy kotłownię na system ekologiczny, nowy kocioł pozwala dogodnie regulować temperaturę w domu, a co najważniejsze,  mamy całą dobę ciepłą wodę użytkową(CWU).
3. Chcielibyśmy, aby więcej gości odwiedzało nas w maju, czerwcu, we wrześniu
i  w październiku, dlatego obniżyliśmy cenę noclegów poza weekendem majowyymi Bożego Ciała o 5 %. W tych miesiącach zapraszamy szczególnie rodziców z małymi  dziećmi, oraz osoby starsze- ciągle oferujemy dla nich kąpiele w wodzie siarczkowej.
4. Warto tu być, by doświadczyć spokoju, ciszy, bujnej zieleni, zapachu lasów świerkowych, czystych strumyków, klimatu zadbanej podbabiobórskiej wsi Kiczory oraz szczególnej gościnności gospodarzy 🙂 U nas można zaopatrzyć się w produkty ekologiczne: mleko krowie i kozie, ser biały, masło, jajka,miód, na życzenie gospodyni może upiec wiejski chleb.
5. Trzy jaskółki udostępniają nie tylko miejsce na ognisko z przygotowanym opałem, gdzie możemy zaprosić muzykę orawską,ale również dużą wiatę z kominkiem-grillem oraz niezależną wędzarnią, gdzie można zorganizować okolicznosciową imprezę (np.imieniny, urodziny)- a gospodyni może ugościć ciepłym daniem i wspaniałymi domowymi wypiekami – mistrzyni kuchni i domowych wypieków 🙂
6.Jesienią zwiekszyliśmy bezpieczeństwo domowników i gości przebywajacych na wypoczynku w Trzech jaskółkach – wykonaliśmy odgromienie domu mieszkalnego i gospodarczego.
7. Nasze gospodarstwo agroturystyczne stało się miejscem edukacyjno-wypoczynkowym. Edukacyjno, poniważ dzieci przebywające na wypoczynku uczą się prac w gospodarstwie, nie tylko przy suszeniu siana, ale wykonywaniu codzinnych obrządków w oborze,dojenie krów, wyprowadzanie na pastwisko, pojenie, sprowadzanie na noc do obory – oczywiście pod okiem gospodarza. Karmienie kur, zbieranie jaj, dokarmianie królików – to kolejne prace, które uczą dzieci odpowidzialności za zwierzęta, często  zajęcia te tak absorbują dzieci, że ciągle chciałyby przebywać na terenie gospodarstwa. Wypoczynkowym,ponieważ dzieci w Trzech jaskółkach mogą doświadczyć nieograniczonej przestrzeni i odpowiedzialności za siebie i kolegów – dzieci mogą swobodnie biegać i spędzać wolny czas, maluchy  wiele czasu potafią bawić się w strumyku na wysepce, a w upalną pogodę mogą skorzystać z naturalnego kąpieliska. Rozbudowany plac zabaw, altanka dla dzieci,bezpieczny strumyk, las, nieograniczony teren wokół domu – wszystko to sprawia, że dzieci nie chcą wyjeżdzać lub proszą rodziców o rezerwację na następne wakcje lub zimą.
8. Położenie Trzech jaskółek na wysokości 762 mnpm, w otoczniu lasów iglastych i bujnej zieleni -sprawia, że panuje tu szczególny mikroklimat górski, dzieci uodparniają się na typowe choroby, alergicy nie mają objawów, komary nie żerują.
W Kiczorach nie ma komarów.
Zapraszamy serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.