Agroturystyka dla rodzin

Jesteśmy młodym małżeństwem z piątką dzieci, dlatego dobrze rozumiemy ich potrzeby. Przyjmujemy rodziny z dziećmi od kilku lat. Goście mówią, że nasz styl potrafi stworzyć wspaniały klimat rodzinnej atmosfery, życzliwości i gościnności. Dlatego chętnie wracają do nas, nawet po kilka razy, często ze znajomymi.

Położenie wśród wspaniałej przyrody, rozległy teren wokół domu oraz możliwość kontaktu ze zwierzętami domowymi sprawiają, że nasza agroturystyka to idealne miejsce na wypoczynek z dziećmi. W najbliższej okolicy naszego gospodarstwa znajdują Państwo urokliwe tereny, idealne do spacerów z dziećmi, pieszych wędrówek, Nordic Walking oraz trasy rowerowe.

Na terenie agroturystyki znajduje się m.in. plac zabaw z piaskownicą, naturalne kąpielisko, plac do gier zespołowych, ping-pong, badminton, piłkarzyki, rowerki, zabawki. Oferujemy także naszym gościom miejsce na ognisko, grill,oraz altanę widokową. 

Dla małych dzieci w naszej agroturystyce przygotowaliśmy łóżeczko, wanienkę, krzesełko do karmienia a także nocnik.

 

Zimowy wypoczynek

 

Zimą panują u nas wyśmienite warunki do aktywnego wypoczynku z dziećmi. Zimy zawsze są śnieżne, a okolica zamienia się w bajkową białą krainę. Można uprawiać tu narciarstwo zjazdowe i biegowe (wypożyczamy narty biegowe).

Okoliczne trasy narciarskie na Orawce i w Spytkowicach są regularnie ratrakowane, sztucznie naśnieżane oraz oświetlane wieczorami. Na Orawce do dyspozycji narciarzy jest bufet z zimnymi i gorącymi przekąskami, grill, wypożyczalnia sprzętu a także opieka instruktorów. Trasa jest szeroka, a przy dolnej stacji funkcjonuje wyciąg dla małych dzieci. W Spytkowicach znajduje się dodatkowy mniejszy wyciąg do nauki jazdy oraz zimowe przedszkole dla dzieci, szkółka narciarska, wypożyczalnia nart, a także sanek i jabłuszek. 

Goście, którzy przyjeżdżają do nas na zimowy wypoczynek z dziećmi, są zachwyceni. Około 9.00 wyruszają na stok (wyciąg często uruchamiany jest dopiero specjalnie dla nic ), a gdy się zmęczą, wracają na pyszny ciepły obiad. Wieczorami rodzice mogą odpocząć, porozmawiać, a dzieci szaleją na stoku obok gospodarstwa. Przed domem mamy pagórki, z których świetnie zjeżdża się na sankach. Organizujemy również dla kuligi i ogniska z pieczeniem kiełbasek.

Dojazd zimą do gospodarstwa Trzy Jaskółki jest bardzo wygodny – drogi są dobrze odśnieżane.